Světlíky

  • Dodávka a montáž světlíků včetně světlíkových konstrukcí
  • Dodávka a montáž atypických prosvětlovacích konstrukcí

Naše společnost zaměstnává specializované techniky a především montéry, kteří zrealizují ať už jednoduchou průmyslovou, nebo komplikovanou střešní konstrukci.

 

Světlíky, střešní prosvětlovací konstrukce

Světlíky se prosvětlují především průmyslové, skladovací, prodejní či sportovní haly. Konstrukce našich prosvětlovacích systémů je celohliníková nebo ocelová s povrchovou úpravou.

Vzhledem k naší dlouholeté zkušenosti v oblasti střešních prosvětlovacích konstrukcí jsme schopni také poskytnout poradenskou činnost a navrhovat nová technická řešení. Neomezená škála konstrukčních materiálů umožňuje zkonstruovat nestandardní prosvětlovací konstrukce ve všech odvětvích architektury. Jedná se o prosvětlení výrobních hal, nákupních středisek, plavecké a sportovní stadiony, nádražní haly, nemocnice, kancelářské a obytné budovy, a markýzy. Celý náš výrobní program Vám dodáme i s montáží ve velmi krátkých dodacích lhůtách a příznivých cenových relacích. Každé zakázce, ať už větší nebo menší, věnujeme stejnou péči, tím dosahujeme vysoké kvality .

Polykarbonátové desky, které jsou extrémně lehké a pružné mají schopnost ohybu za studena. Tyto desky se dodávají nejčastěji v barevném provedení čiré, kouřové , mléčné nebo termoclear. Tepelné izolační vlastnosti zajišťuje komůrková skladba materiálu. Standardním výrobkem naší společnosti jsou pásové obloukové světlíky, které dodáváme v celohliníkovém provedení. Samozřejmostí jsou povrchové úpravy dle požadavků investora. Nejčastěji používaným zasklívacím materiálem jepolykarbonát Lexan, který je z obou stran opatřen ochrannou vrstvou proti UV záření. Komůrky jsou utěsněny protiprachovou páskou s perforací pro případný odvod kondenzátu. Polykarbonátové desky jsou k nosné konstrukci uchyceny přítlačnými lištami s profilovým pryžovým těsněním.